yükleniyor

RENT A CAR CALIŞMA

PHP-PDO İle Kodlanmıştır
PHP 5.6 / 7.2 Sürümü İle Uyumludur
Geliştirmeler +Ücret İle Yapılmaktadır
Sınırsız Ürün Özellikli
Her İşe ve Sektöre Uyarlanabilir Tasarım

Fiyat: 4.500 TL.


DEMO SATIN AL!

WordPress temalarımız arasına profesyonel bir tema daha kattık ve bu temamızın adını da RENTAL koyduk. Araç kiralama sektöründe bulunan bir çok rent a car scripti‘ni analizi yapıldıktan ve kullanıcı deneyimlerini test edildikten sonra ortaya çıkan WordPress Rent A Car temamızı sizlere sunmaya artık hazırız.

WORDPRESS RENT A CAR TEMASI

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi RENTAL WordPress Rent A Car teması olarak adlandırdığımız temamız diğer temalarımıza oranla biraz daha profesyonel ve premium özelliklere sahip bir tema oldu. WordPress alt yapısı kullanılan Rent A Car temamızda ek olarak özel yazılım desteği ile rezervasyon sistemi, 3 farklı para birimi, döviz kuru kontrolleri, kiralık araç ararken filtreleme özelliği ve kendi içinde hiçbir eklenti gerektirmeyen bir çok özellik eklendi.

PROFESYONEL TASARIM

RENTAL, ekibimize başkanlık yapan ve aynı zamanda Grafik Tasarımcı olan Y. Emre ERCAN tarafından tasarlanmış olup, günümüz teknolojisine uygun özgün ve şık bir tasarıma sahiptir. Tasarımda ve yazılımdaki profesyonelliğin ortak bir meyvesi olan RENTAL, işinde uzman 2 farklı PHP Developer ve WordPress Coder tarafından yapılmıştır. Tüm bunlar birleşince seo uyumlu yazılıma ve benzersiz özelliklere sahip şık bir Rent A Car teması ortaya çıkmıştır.

RESPONSIVE (MOBİL UYUM)

Günümüz teknolojisi düşünülerek ileriye dönük planlanan RENTAL teması, tüm cihazlarla %100 uyumlu yani Responsive olarak kodlanmıştır. Bu da tema kullanıcılarının mobildeki müşteri için oldukça kolaylık sağlayacaktır. Mobil üzerinden de rezervasyon alabilecek olan firmalar Google ve Sosyal Medya kanallarında yapacakları reklamlarla neredeyse hedefledikleri tüm kitleyi potansiyel müşteri olarak görebileceklerdir.

KOLAY KULLANIM

Sektördeki karmaşık yazılımların aksine oldukça basit arayüz ve yönetim paneli ile tasarlanmıştır. Temaya özel ayarlar sayfasından tüm siteyi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

KOLAY ARAÇ YÖNETİMİ

Wordpress alt yapısı ile filonuzdaki araçları kolay bir şekilde sitenize ekleyebilir ve hemen kiralamaya başlarsınız. Araçlarınızı eklerken istenilen tüm bilgileri belirteceğiniz özel alanlar (Model, marka, renk, yakıt türü, vites, kişi sayısı vb.) vardır.

REZERVASYON MODÜLÜ

Özel tema paneli sayesinde rezervasyonlarınızı kolayca yönetebilir ve müşterileriniz hızlı iletişime geçebilirsiniz. Sitenizden oluşturulan rezervasyonlar temaya özel Rezervasyon Formu paneline iletilecek ve sizde kolay bir şekilde takip edebileceksiniz. Ayrıca rezervasyon yapıldığında tema panelinde yazılı olan mail adresinize rezervasyon yapıldığına dair bilgi mesajı da gönderilmektedir.

PARA BİRİMİ YÖNETİMİ

Temada TL, Dolar ve Euro olmak üzere 3 para birimi vardır. Para birimi kurlarını kendinize göre belirleyebilirsiniz. Araç fiyatlarınız seçtiğiniz para birimi kurana göre otomatik hesaplanır ve sitenizdeki tüm fiyatlar otomatik olarak seçtiğiniz para birimine döner. (Örneğin; Dolar kurunu 3 TL olarak düzenleyip, sitede aktif olacak para birimi olarak doları sitenizde araç fiyatı 100 TL olarak görünüyorsa otomatik olarak değişecek ve aracın günlük fiyatı 33 Dolar olacaktır.)

OTOMATİK FİLTRELEME

Araçlarınızı eklerken belirtilen model, marka, renk, yakıt türü, vites, kişi sayısı vb. tüm özellikler sistem tarafından hafızaya alınır ve sitenizde "Filtre" bölümünden arama yapanlara bu özellikleri seçenek olarak sunar.

ŞEHİR & YER YÖNETİMİ

Tema ayarlarından hizmet verdiğiniz şehir ve yerlerinizi belirterek, dünyanın neresinde olursanız olun müşterilerinize kolayca ulaşın.

EKSTRA HİZMETLER

Araç kiralama hizmetine ek olarak Navigasyon Cihazı, Sigorta, Özel Şoför, Bebek Koltuğu, HGS, Ek Sürücü gibi hizmetlerinizi de ücretleri ile birlikte belirtebilirsiniz. İstediğiniz 6 ekstra hizmeti tema panelinden ayarlayabilrisiniz. Ekstra hizmet yazılmazsa rezervasyon panelinde görünmez.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Profesyonel olarak hazırlanmış iletişim sayfanızda müşterilerinize adres ve çalışma saatlerinizi bildirebilirsiniz.

MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ

Sitenizin anasayfasında müşteri temsilcileri kısmını aktif ederek bu alana 2 temsilci ekleyebilir ve müşterilerinizin site daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

ŞEHİRLERE ÖZEL ARAÇ TANIMLAMA

Birkaç farklı şehirde hizmet veren firmaların işini kolaylaştıracak bir özellik eklendi. Artık istediğiniz şehirdeki bayiniz için araçlarınıza şehir seçebiliyorsunuz. Sitenizin anasayfasında bulunan aramada "Adana" için yapılan aramalarda sadece "Adana" için seçtiğiniz araçlar listelenecektir. Bir diğer yenilik ise aşağıda anlatılmıştır. Bu özellik sadece arama ve filtre ile şehre özel araç ararken aktiftir.

ARAÇLARA AKTİF/PASİF ÖZELLİĞİ

Eski sistemde araçlar o gün dolu olsa bile sitenizdeki listede yer alıyorken bu özellik ile aracınızı pasif ettiğinizde yine listede görünecek ama "Rezervasyon Yap" butonu yerine "Kiralamaya Uygun Değil" yazısı gelecektir. Böylelikle sitenize giren ziyaretçiler şuan kirada olan aracınızı tekrar kiralayamayacaktır. Aracınız kiradan geldiğinde araç bilgisini aktif yaptığınızda aracınız tekrar rezervasyona uygun hale gelecektir.

REZERVASYON BİLGİ MAİLİ

Sistemde yapılan yeni güncelleme ile sitenizden yapılan rezervasyonlar artık aynı zamanda tema panelinde yazılı olan mail adresinize de gönderilmektedir.

3 FARKLI DİL SEÇENEĞİ

En çok istenilen ve sorulan güncelleme artık AKTİF! Türkçe, İngilizce ve Almanca olmak üzere 3 yeni dil seçeneği temamıza eklenmiştir. Tüm site ve sizin tarafınızdan oluşturulan bütün içerikler otomatik seçilen dile çevrilmektedir.

BLOG

Sitelerin güncel kalması için en çok istenilen özellik olan blog özelliği temaya eklenmiştir. İstediğiniz kadar blog yazısı oluşturarak, arama motoru botlarına sitenizin her zaman aktif ve güncel olduğunu ıspatlayabilirsiniz.

BİLMENİZ GEREKENLER

- Tema ücreti hesabımıza geçmeden siparişler onaylanmaz. - Tema üzerinde yapılacak düzenlemelerden alan kişi sorumludur. - Hosting hatalarından dolayı para iadesi ve düzenleme yapılmaz, sorumluluk müşterilerimizdedir! - Satın aldıktan sonra şu özellik yokmuş, bunu ekleyelim, temayı kullanamıyoruz vb. bahaneler için ücret iadesi yapılmaz! - Kurulumlar ÜCRETLİDİR. - Temada bileşen desteği yoktur, görülen her alan sabittir ve sadece tema panelinden ayarları yapılmaktadır. - Temanın fonksiyon dosyaları şifrelidir fakat fonksiyonlarınızı ekleyebileceğiniz ek fonksiyon dosya bulunmaktadır. - Tema tek domaine lisanslanmaktadır ve nedeni ne olursa olsun lisans değişikliği yapılmamaktadır. - Herhangi bir ücretli/ücretsiz tema güncellemesi olduğunda müşterilerimize müşteri paneli üzerinden duyuru yapılacaktır. - Sınırsız lisans satışı veya çoklu alımlar için iletişime geçebilirsiniz. - Tema alan müşterilerimiz bu koşulları ve Hizmet Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.
X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
google page rank DMCA.com Protection Status Film izle