yükleniyor

sesli goruntulu sohbet

            Dünya üzerinde artık internet yaygın bir şekilde her evde bulunuyor ve birçok işlemde internet üzerinden yapılırken gündelik hayatın getirdiği insanların sosyalleşme olayını da artık internet üzerinden yapıldığı hatta yoğun bir şekilde internette sosyalleştiği görüşmüştür. Yapılan araştırmalarda internet üzerinde ki yapılan arkadaşların daha samimi ve daha doğal olduğu ve sadece kişinin bulunduğu çevreden değil başka çevrelerden de yeni insanlarla tanışıp arkadaşlık ve dostluk kurulduğu gözlenmiştir.

Neden internet üzerinden görüşme?

            İnternet üzerinden arkadaşlık yazışma şeklinde başladığında artık bu durum insanlara yetmemeğe başladığı görülmüş ve bunun üzerine sesli görüntülü sohbet etme ihtiyacı ortaya çıktığı için bu şekilde bir site kurulmasının amacı güdülmüştür.

 
Sesli ve görüntülü sohbet nasıl yapılır?

            Öncelikle platforma girmeden önce kişi kendisine bir takma isim yani nick name ya da lakabını isterse eğer kendi adını da tabi ki kullanacak şekilde isim belirler ardından bir şifre belirledikten sonra kolay bir şekilde üye olduktan sonra ekran üzerinde bulunan odalara giriş yaparak orada sohbet etmek istediği kişileri tıklayarak özel sohbet sayfası açılır ardından ister yazışarak isterse hemen görüntülü sesli sohbete geçebilir buna kişiler kendisi karar vermektedir.

 Sesli ve görüntülü sohbetin oluşmasının amacı nedir?

            Kişilerin hayatta yaşadığı olumlu ya da olumsuz tecrübeleri yeni insanlar tanıyarak ve farklı görüşler  alabilmek için yeni insanlarla tanışarak bu tecrübeleri aktararak insan doğasının en normal şeyi olarak gözüken paylaşımda bulunmayı amaçlamıştır.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
google page rank DMCA.com Protection Status Film izle