yükleniyor

HABER PORTALI

- Php 5.6 - 7.2 arasında olmalıdır.
- Linux / cPanel Önerilir.
- PDO aktif olmalıdır.
- Apache Mod_Rewrite.
- SQL Mod kapalı olmalıdır.
- PHP mail aktif olmalıdır.

Fiyat: 15.000 TL.


DEMO SATIN AL!

Sektördeki tecrübelerimiz ve müşterilerimizden aldığımız değerli öneriler sonucunda profsyonel haber temaları arasına bir yenisini daha ekledik. Wordpress Haber Teması denildiğinde akla ilk gelen firmalardan olan THEWP olarak theHaber V8 satışa sunulmuştur.

Profesyonellerin Tercihi
Sektördeki özel yazılımlara rağmen tasarımsal ve teknik alt yapı olarak hala ilk tercihler arasında yer alan THEWP Haber Temaları, sektörde işini profesyonelce yapan kişi ve kurumlar için sürekli olarak geliştirilmektedir. Her yıl düzenli olarak hazırladığımız versiyonlara günün şartlarına uygun modern tasarımını ve teknolojiyi dahil ederek siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. İşte bu yüzdendir ki her zaman aranan ve bilinen bir marka olan THEWP, haber temalarıyla her zaman adından söz ettirmektedir.

Tüm Mobil Cihazlarla Uyumlu Responsive Tasarım
Siteniz tüm mobil cihazların ölçüsüne göre kendini otomatik şekillendirecektir. Herhangi bir AMP veya Mobil eklentiye ihtiyaç duymazsınız.

Alternatif Kategori ve Detay Şablonları
Bu versiyonda 2 farklı kategori ve 3 farklı haber okuma sayfası alternatifi sunulmuştur. Haber okuma sayfasındaki 3. şablon infinite scroll (sayfa aşağı indikçe farklı habere geçiş) özelliğine sahiptir. Bu işlemi herhangi bir kod bilginiz olmadan tema panelinden tek tıkla yapabilirsiniz.

resim

(Yeni) Manşetlere Kategori Tanımlama
Önceki versiyonlarda haberlerinizi sürmanşet, son dakika, manşet vb. alanlarda göstermek için yazı ekleme sayfasındaki MANŞET AYARLARI kısmından özel alan seçimi yaparak belirliyordunuz. Bu versiyonda aynı özelliğe ek olarak olarak tüm manşet alanlarına istediğiniz kategoriyi tanımlayabiliyorsunuz. Kategori tanımlanmadığında MANŞET AYARLARI kısmındaki seçimleriniz geçerli olmaktadır.

(Yeni) Gazete Seçenekleri
Bu versiyonda günlük gazete manşetleri alanında istediğinizi aktif/pasif edebileceksiniz. Tema panelinden sadece seçtiğiniz gazetelerin manşetleri gösterilecek, seçilmeyenler sitenizde gösterilmeyecektir.

Blok Yönetimi
Tema panelinden anasayfa ve sidebar için seçtiğiniz kategori ve diğer modülleri "Blok Yönetimi" kısmından aktif pasif edebileceğiniz gibi sürükle/bırak özelliği ile yerlerini dğeiştirerek sitenizi istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.

Üyelik Sistemi
Wordpress'in kendi üyelik sistemine tasarımsal eklemeler yapılarak bir üyelik sistemi oluşturulmuştur. Eğer sitenize üye olmayı aktif ederseniz, okurlarınız sitenizeü ye olabilecek ve özel üye panellerinde sitenize haber veya firma tanıtımı gönderebilir, gönderdikleri yazılar/firmalar onaylanırsa panellerinde görebilirler. Ayrıca beğendikleri haberleri ve haberlere yaptıkları yorumları da panellerinde görebilirler.

resim

İlgili Haber Özelliği
Yayınlayacağınız haberle alakalı daha önceden yayınlanmış başka bir haberi hemen altındaki ilgili haber kısmından ismini aratıp bularak yeni yayınlayacağınız habere ilişkilendirebiliyorsunuz.

İlgili Galeri Haber Özelliği
Yayınlayacağınız haberle alakalı daha önceden yayınlanmış bir galeri varsa ilgili galeri haber kısmından ismini aratıp bularak yayınlayacağınız habere ilişkilendirebiliyorsunuz.

Bot Havuzu Sistemi
Gelişmiş manuel bot sistemimizi bu versiyonda da ücretsiz kullanıma sunulmuştur. Birden fazla ulusal haber sitesi, tüm şehirlerin yerel haberleri ve tüm spor dallarına ait haberler botu yer almaktadır. Bot sistemi otomatik değildir, botu açıp istediğiniz içerikleri seçerek sitenize ekleyebilirsiniz.

Gelişmiş Tema Paneli
Yeni tema paneli tasarımı bu versiyonda da kullanıldı. Modülleri sürükleyerek sıralama yapmak, yazarları isimle arayıp bulmak, tek tıkla anasayfa düzenini değiştirmek vb. gibi işlemlerinizi kolaylaştıracak bir çok işlevsel özellik mevcut.

resim

Diğer Özellikler

Bot Cache:
 Bu özellik ile sistem sürekli olarak karşı sitelerden veri çekmez, belli aralıklarla sadece ziyaretçilerin girdiğini sayfaları önbelleğe alarak önbellektekini gösterir. Bu da sitenizin daha hızlı olmasını sağlar.

E-bülten:
 Footerdaki e-bülten aboneliğine kayıt olan kişilerin mailleri tema panelindeki alanda listelenir ve elinizde bir mail arşiviniz olur. Bu mailleri daha sonra site duyurularınız için kullanabilirsiniz.

Panel Yedeği Alma/Yükleme:
 Bu özellikle ile tema panelinin yedeğini kod olarak alabilir ve bir yere yedek olarak saklayabilirsiniz. Yanlışlıkla panelinizi sıfırlarsanız ayarlarınızı uzun süre tekrar yapmak yerine yedek kodunuzu yükleyerek çok kısa bir sürede tüm panel ayarlarınızı yükleyebilirsiniz.

Üye Panel Ayarları: Tema panelindeki bu özellik ile sitenizin üye kayıt sayfasındaki logo ve yazıları değiştirebilirsiniz.

Reklam Yönetimi: Temadaki tüm reklam alanları tema panelinden yönetilmektedir. Anasayfa bloklar arası reklamların yerleri değiştirilebilmektedir, diğer reklamların yerleri sabittir.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
google page rank DMCA.com Protection Status Film izle