yükleniyor

Kurumsal

Hakkımızda

·         ruyapanel interactive services sektör ihtiyaçları ve kaliteli iş anlayışı göz  önüne alınarak,bilişim,reklam,danışmanlık alanlarında hizmet vermek ve çağdaş iş anlayışını yansıtmak amacıyla kurulmuştur.

·         ruyapanel interactive services Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiştir. Yaptığımız her işte, ve sunduğumuz  her hizmette en üst kalite düzeyini hedef almaktayız. Müşteri, kalite anlayışımızın odak noktasıdır.

·         ruyapanel interactive services'in değerleri ! İnsana değer vermek,güvenilirlik,girişimcilik ve yenilikçilik,kalite, odaklılık,müşteri odaklılık,başarma azminden oluşmaktadır.

·         ruyapanel interactive services ilk defada da doğru ve tam olarak istenen hizmeti vererek ve bu sayede müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bu amaçla kalite seviyemizi daha da yükseltmek ve sürekli geliştirmek için planlı olarak  çalışmalarımız devam etmektedir.

·         ruyapanel interactive services'in hizmetlerini daha iyi görmek için web sitemizden ve müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.Bilgisayar ve reklam departmanlarımız koordine bir çalışma içerisinde tüm müşterilerimize reklam ve bilişim hizmeti  sağlamakta ve sorunlarınıza kalıcı çözümler sağlamaktadır.

Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız bilgi teknolojilerini etkin kullanmasına yardımcı olabilmek hedefiyle, hareket etmektedir.

·         Vizyon & Misyonumuz

Türkiye’nin güvenilir ve özel yazılım geliştirme konusunda uzman şirketleri arasında, kaliteli hizmet ve fiyat politikası ile tercih edilen  adı saygın bir kimlik sahibi olmak.

·         Müşteri ihtiyaçlarına çözümler üretebilen,

·         En uygun fiyat & kalite dengesini yakalayan,

·         İleri teknoloji kullanarak, müşteri memnuniyetini sağlayan,

·         Sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri sürekli takip eden,

·         Kalite anlayışımız ile tecrübemizi birleştirerek, hizmet politikamızı kalitemizi düşürmeksizin, sürekli hale getiren,

·         Misyonumuz

Yenilikçi ürün ve hizmetlerle cesurca risk almak ve profesyonelliğe yeni standartlar getirerek, Türkiye’de Bilişim Sektörü’ne öncülük etmektir. Müşterilerimizin yararına, topluma değer katan ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan çözümler geliştirerek, maksimum verimliliği sağlayan hizmetler sunmak.

·         Değişim ve gelişime açık,

·         Sürekli kendini yenileyen,

·         Müşterilerin istek ve beklentilerini dikkate alan,

·         Çalışanlarına saygı duyan,

·         Ekip ruhuyla çalışan,

·         Gelişen teknolojiyi takip eden ve ayak uyduran bir firma olabilmek.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
google page rank DMCA.com Protection Status Film izle