yükleniyor

Sesli Chat Seo

Değerli arkadaşlar seo (Search Engine Optimization) google sıralamasın da hatırı sayılır yere gelinebilmesi için yapılan çalışmanın adıdır. Bir çok web sitesi kendi dalında üst sıralarda olmak için bu çalışmayı yaptırmaktadır. Sesli Sohbet Siteleri arasında adından söz ettiren ve kainatın en büyük arama motoru Google tarafından üst sıralarda sizlere önerilen sitemizin Seo çalışması tarafımızdan yapılmaktadır. Seo çalışmaları hakkında sizleri kısaca bilgilendireceğim.

Arkadaşlar Seo çalışması yaparken dikkat edilmesi gereken önemli hususlar var. Bunlardan biri seo çalışması yaparken tamamen organik olmanız gerekmektedir. Herhangi bir web sayfasından alıntı içeriklerle Googleden puan alamazsınız. Çünkü Google yenilikçi ve yararlı siteleri süzgeçten geçirip kullanıcılara doğru olanı sunmaktadır. O yüzden tamamen size özel içeriklerin barındırıldığı bir site olmayı tercih ediniz. Çoğu web sitesinin yapmış olduğu bir hatadan yola çıkarak diğer önemli bir ayrıntıyı sizlerle paylaşacağız. Arkadaşlar hiç bir zaman kendi dalınız da en üst sıralarda bulunan sitelerin adını kullanarak gereksiz makaleler yazmayınız. Örneğin Google de SesliPano diye arama yaptığınızda neredeyse yüzlerce sitenin blog yazısına ulaşabilirsiniz. Bu tamamen yanlış bir tutumdur. Özellikle bazı siteler kullanıcıları yanıltmaya yönelik makaleler yazmaktadır. HitSesliChat kapandı girişler buradan, Seslipano sitemize hoşgeldiniz , Seslipano sitesi iyidir kötüdür vs. gibi paylaşımlar sizlere zarar verir. Çünkü sizlerin yazmış olduğu o makaleler ismini kullandığınız site tarafından Googleye spam olarak bildirildiğinde siteniz ciddi anlamda zarar görür. O yüzden hiç bir zaman başka bir sitenin adı ile değil kendi adınız ile bir hedef belirleyiniz ve ona göre çalışmalar yapınız. Emin olun Google o zaman sizi mükafatlandırarak hak etmiş olduğunuz konuma sitenizi taşır. Son olarak en önemli tavsiyem kesinlikle backlink kullanımını abartmayınız. Sitenize katkı sağlamak yerine zarar verebilirsiniz.

Değerli Sesli Chat kullanıcıları sitenizin seo çalışmasını yaptırmak için istediğiniz zaman uzman arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Sitenize seo çalışması yaptırmak için iletişim kısmında bulunan adreslerimize sitenizin linkini göndererek başvuru yapabilirsiniz. Keyifli vakitler geçirmeniz dileği ile iyi sohbetler.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
toplist site ekle