yükleniyor

Wordpress avantajları nelerdir

WordPress'in ilk yapım amacı blog siteler oluşturmak isteyenler için basit ve kullanışlı bir php sistem oluşturmaktı. Kullanıcılar tarafından çok fazla ilgi ve talep görünce wordpress.com sitesi ile verilen blog hizmeti daha farklı bir alana yönlenmiş ve wordpress.org hayata geçmiştir. Webmasterlar wordpress.org aracılığı ile şimdi dünyanın her yerinde kullanılan bu sistemi indirerek içerisine istedikleri temayı yükleyip kolay bir şekilde içeriklerini yayınlayabilmektedir.

Tüm bu aşamalardan sonra elbette ücretsiz wordpress temalar artık yetersiz gelmeye başlamış ve profesyonel tema yapımı gelişmeye başlamıştır. Gelişim süreci kısaca böyle olan wordpress, şimdi dünyaca bilinen bir php yazılım haline gelmiştir. Hal böyle olunca insanlar hiç durmamış ve sürekli wordpress tema geliştirmeye devam etmiştir.

İşte bu wordpress yapımcılarından birisi de ruyapanel.com'dur. ruyapanel Web Bilişim Hizmetleri tarafından üretilen wordpress temalar arasında blog temasından tutunda, kurumsal tema, ürün teması, portal teması ve haber teması olmak üzere bir çok kategoride tema bulunmaktadır. Merak edilen en büyük konu ise Wordpress temaları Google üzerindeki etkisidir. 

Wordpress kurulumundan sonra kullanacağınız temaların yanı sıra google arama motoru için faydalı olarak gördüğümüz ve sizlerinde kolayca kullanabileceğiniz All in One SEO Pack eklentisidir. Bu eklenti sayesinde sitenizin seo optimizasyon takibini kolayca alabilir aynı zamanda seo durumunu iyileştirebilirsiniz. Bu eklentinin yanı sıra birçok faydalı eklentileride bulunmaktadır. Sitenizde ürün/hizmet konusunda ise kolay bir yönetim paneli mevcuttur. Bu yönetim paneline ise domain.com/wp-admin uzantısını kullanarak giriş sağlayabilirsiniz. 


X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
toplist site ekle