yükleniyor

Wordpress Partnercar teması

Tek Domain - Ömür Boyu Lisans
Profesyonel Tasarım
Responsive (Mobil Uyumlu)
Benzersiz Özellikler
Diğer özellikler için açıklamaları inceleyiniz.

Fiyat: 15,000 TL.


DEMO SATIN AL!

WordPress temalarımız arasına profesyonel bir tema daha kattık. Araç kiralama sektöründe bulunan bir çok rent a car scripti‘ni analizi yapıldıktan ve kullanıcı deneyimlerini test edildikten sonra ortaya çıkan WordPress Rent A Car temamızı sizlere sunmaya artık hazırız.

WordPress Rent A Car Teması
Yukarıda da bahsettiğimiz gibi  Partner CAR WordPress Rent A Car teması olarak adlandırdığımız temamız diğer temalarımıza oranla biraz daha profesyonel ve premium özelliklere sahip bir tema oldu. WordPress alt yapısı kullanılan Rent A Car temamızda ek olarak özel yazılım desteği ile rezervasyon sistemi, 3 farklı para birimi, döviz kuru kontrolleri, kiralık araç ararken filtreleme özelliği ve kendi içinde hiçbir eklenti gerektirmeyen bir çok özellik eklendi.

Sistem Gereksinimleri

 • En iyi Linux ve cPanel sunucularda çalışır.
 • Sunucunuzda en az PHP 5.5 ve son sürüm ionCube (v5) yüklü olmalıdır.
 • Sipariş vermeden önce bu özelliklerin olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Sunucunuzda bu özellikler yoksa firma yetkiliniz ile görüşüp ayarlatabilirsiniz.

Bilmeniz Gerekenler

 • Tema ücreti hesabımıza geçmeden siparişler onaylanmaz.
 • Tema fiyatı üzerinden nakit ödemelerde %25, taksitlerde ise % 20 indirim uygulanacaktır.
 • Tema üzerinde yapılacak düzenlemelerden alan kişi sorumludur.
 • Hostingte oluşan hatalardan dolayı para iadesi ve düzenleme yapılmaz, sorumluluk müşteridedir!
 • Satın aldıktan sonra şu özellik yokmuş, bunu ekleyelim, temayı kullanamıyoruz vb. bahaneler için ücret iadesi yapılmaz!
 • Temada bileşen desteği yoktur, görülen her alan sabittir ve sadece tema panelinden ayarları yapılmaktadır.
 • Temanın fonksiyon dosyaları şifrelidir fakat fonksiyonlarınızı ekleyebileceğiniz ek fonksiyon dosya bulunmaktadır.
 • Tema tek domaine lisanslanmaktadır ve nedeni ne olursa olsun lisans değişikliği yapılmamaktadır.
 • Herhangi bir ücretli/ücretsiz tema güncellemesi olduğunda müşterilerimize E-posta veya SMS ile duyuru yapılacaktır.
 • Sınırsız lisans satışı veya çoklu alımlar için iletişime geçebilirsiniz.
 • Tema alan müşterilerimiz bu koşulları ve Hizmet Sözleşmesini kabul etmiş sayılırlar.

Profesyonel Tasarım
Tasarım 2 farklı PHP Developer ve WordPress Coder tarafından yapılmıştır. Tüm bunlar birleşince seo uyumlu yazılıma ve benzersiz özelliklere sahip şık bir Rent A Car teması ortaya çıkmıştır.

Responsive (Mobil Uyumlu)
Günümüz teknolojisi düşünülerek ileriye dönük planlanan Partner CAR teması, tüm cihazlarla %100 uyumlu yani Responsive olarak kodlanmıştır. Bu da tema kullanıcılarının mobildeki müşteri için oldukça kolaylık sağlayacaktır. Mobil üzerinden de rezervasyon alabilecek olan firmalar Google ve Sosyal Medya kanallarında yapacakları reklamlarla neredeyse hedefledikleri tüm kitleyi potansiyel müşteri olarak görebileceklerdir.

Kolay Kullanım
Sektördeki karmaşık yazılımların aksine oldukça basit arayüz ve yönetim paneli ile tasarlanmıştır. Temaya özel ayarlar sayfasından tüm siteyi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz.

Kolay Araç Yönetimi
Wordpress alt yapısı ile filonuzdaki araçları kolay bir şekilde sitenize ekleyebilir ve hemen kiralamaya başlarsınız. Araçlarınızı eklerken istenilen tüm bilgileri belirteceğiniz özel alanlar (Model, marka, renk, yakıt türü, vites, kişi sayısı vb.) vardır.

Rezervasyon Modülü
Özel tema paneli sayesinde rezervasyonlarınızı kolayca yönetebilir ve müşterileriniz hızlı iletişime geçebilirsiniz. Sitenizden oluşturulan rezervasyonlar temaya özel Rezervasyon Formu paneline iletilecek ve sizde kolay bir şekilde takip edebileceksiniz. Ayrıca rezervasyon yapıldığında tema panelinde yazılı olan mail adresinize rezervasyon yapıldığına dair bilgi mesajı da gönderilmektedir.

Para Birimi Yönetimi
Temada TL, Dolar ve Euro olmak üzere 3 para birimi vardır. Para birimi kurlarını kendinize göre belirleyebilirsiniz. Araç fiyatlarınız seçtiğiniz para birimi kurana göre otomatik hesaplanır ve sitenizdeki tüm fiyatlar otomatik olarak seçtiğiniz para birimine döner. (Örneğin; Dolar kurunu 3 TL olarak düzenleyip, sitede aktif olacak para birimi olarak doları sitenizde araç fiyatı 100 TL olarak görünüyorsa otomatik olarak değişecek ve aracın günlük fiyatı 33 Dolar olacaktır.)

Otomatik Filtreleme
Araçlarınızı eklerken belirtilen model, marka, renk, yakıt türü, vites, kişi sayısı vb. tüm özellikler sistem tarafından hafızaya alınır ve sitenizde "Filtre"bölümünden arama yapanlara bu özellikleri seçenek olarak sunar.

Şehir ve Yer Yönetimi
Tema ayarlarından hizmet verdiğiniz şehir ve yerlerinizi belirterek, dünyanın neresinde olursanız olun müşterilerinize kolayca ulaşın.

Ekstra Hizmetler
Araç kiralama hizmetine ek olarak Navigasyon Cihazı, Sigorta, Özel Şoför, Bebek Koltuğu, HGS, Ek Sürücü gibi hizmetlerinizi de ücretleri ile birlikte belirtebilirsiniz. İstediğiniz 6 ekstra hizmeti tema panelinden ayarlayabilrisiniz. Ekstra hizmet yazılmazsa rezervasyon panelinde görünmez.

Çalışma Saatleri
Profesyonel olarak hazırlanmış iletişim sayfanızda müşterilerinize adres ve çalışma saatlerinizi bildirebilirsiniz.

Müşteri Temsilcileri
Sitenizin anasayfasında müşteri temsilcileri kısmını aktif ederek bu alana 2 temsilci ekleyebilir ve müşterilerinizin site daha kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yeni* Şehirlere Özel Araç Tanımlama
Birkaç farklı şehirde hizmet veren firmaların işini kolaylaştıracak bir özellik eklendi. Artık istediğiniz şehirdeki bayiniz için araçlarınıza şehir seçebiliyorsunuz. Sitenizin anasayfasında bulunan aramada "Ankara" için yapılan aramalarda sadece "Ankara" için seçtiğiniz araçlar listelenecektir. Bir diğer yenilik ise aşağıda anlatılmıştır. Bu özellik sadece arama ve filtre ile şehre özel araç ararken aktiftir. Sitenizde kategorileri gezen herkes tüm araçları

Yeni* Araçlara Aktif/Pasif Özelliği
Eski sistemde araçlar o gün dolu olsa bile sitenizdeki listede yer alıyorken bu özellik ile aracınızı pasif ettiğinizde yine listede görünecek ama "Rezervasyon Yap" butonu yerine "Kiralamaya Uygun Değil" yazısı gelecektir. Böylelikle sitenize giren ziyaretçiler şuan kirada olan aracınızı tekrar kiralayamayacaktır. Aracınız kiradan geldiğinde araç bilgisini aktif yaptığınızda aracınız tekrar rezervasyona uygun hale gelecektir.

Yeni* Rezervasyon Bilgi Maili
Sistemde yapılan yeni güncelleme ile sitenizden yapılan rezervasyonlar artık aynı zamanda tema panelinde yazılı olan mail adresinize de gönderilmektedir.

Yeni* 3 Farklı Dil Seçeneği
En çok istenilen ve sorulan güncelleme artık AKTİF! Türkçe, İngilizce ve Almanca olmak üzere 3 yeni dil seçeneği temamıza eklenmiştir. Tüm site ve sizin tarafınızdan oluşturulan bütün içerikler otomatik seçilen dile çevrilmektedir.

Yeni* Blog
Sitelerin güncel kalması için en çok istenilen özellik olan blog özelliği temaya eklenmiştir. İstediğiniz kadar blog yazısı oluşturarak, arama motoru botlarına sitenizin her zaman aktif ve güncel olduğunu ispatlayabilirsiniz.

# Güncellemeler #
Güncellemeler artık müşteri panelinden duyurulacaktır.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!
google page rank DMCA.com Protection Status Film izle